Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
 
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
HABER ARŞİV - TÜMÜ
Temmuz
30
HAYATLAR DEĞİŞİYOR TÜRKİYE GELİŞİYOR PROJE FUARINDA BİZDE VARIZ
HAYATLAR DEĞİŞİYOR TÜRKİYE GELİŞİYOR PROJE FUARINDA BİZDE VARIZ
İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı çerçevesinde, Türkiye?nin 33 ilinde yürütülen hibe projelerine ait ürün ve çıktıların sergilendiği, ?Hayatlar Değişiyor, Türkiye Gelişiyor II. Proje Fuarı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkan Vekili Sayın Burak Çağatay DOĞAN, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Elçi-Müsteşarı ve Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölüm Başkanı Sayın François BEGEOT ve Müsteşar Yardımcımız ve Program Otoritesi Başkanı Sayın Kürşad ARAT'ın katılımları ile 27 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirildi. 

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası olarak hazırlamış olduğumuz Kadın Eliyle Şişe Camda Kum Hayat Buluyor projemiz ile ilgili fuara  katılarak projemizi ve ilçemizi temsil ettik. Proje Koordinatörümüz Fatih Arslan fuar boyunca gelen misafirlere bilgi paylaşımında bulundu.

İlgili Video ve Fotoğraflar
HAYATLAR DEĞİŞİYOR TÜRKİYE GELİŞİYOR PROJE FUARINDA BİZDE VARIZHAYATLAR DEĞİŞİYOR TÜRKİYE GELİŞİYOR PROJE FUARINDA BİZDE VARIZHAYATLAR DEĞİŞİYOR TÜRKİYE GELİŞİYOR PROJE FUARINDA BİZDE VARIZ

İLETİŞİM
Ayhan Mh. Ankara Caddesi No:3 Kat:2 19600 Alaca/ÇORUM
Tel: 0 (364) 411 50 42 / Fax: 0 (364) 411 64 86
e-mail: alacatso@hotmail.com - alacatso@tobb.org.tr

Bu Web Sitesi ve Tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Alaca Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

2016 © Alaca Ticaret ve Sanayi Odası . Tüm Hakları Saklıdır.


KAPAT