Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
 
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
HABER ARŞİV - TÜMÜ
Ağustos
21
2017 ORGAN SEÇİMLERİ ; ÜYE LİSTELERİ VERGİ KONTROLÜ İÇİN ASKIYA ÇIKMIŞTIR.
2017 ORGAN SEÇİMLERİ ; ÜYE LİSTELERİ  VERGİ KONTROLÜ İÇİN ASKIYA ÇIKMIŞTIR.

 

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığından

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Boralar Organ Seçimleri Hakkındaki Yönetmeliğin 8 inci maddesi " Meslek komitesi ve meclis seçimlerinden azami üç ay, asgari bir ay önce mahalli gazetelerde ve oda ve borsanın duyuru panosunda ilan edilmek suretiyle üyeler, vergi mükellefiyetlerine ilişkin oda ve borsa kayıtlarını kontrole davet edilir." Amir hükmü  gereğince, Üyelerimizin vergi mükellefiyetlerine ilişkin Oda kayıtları ile ilgili üye listelerimiz 21-22-23-24-25 Ağustos 2017 tarihlerinde odamız duyuru panosunda askıya çıkartılarak üyelerimizin kayıtlarını kontrol etmeleri amacı ile askıda tutulacaktır.

Yukarıda belirtilen tarihler arasında tüm üyelerimizin vergi mükellefiyetleri ile Odamız kayıtlarını kontrol ederek durumlarında meydana gelen değişiklikleri Odamıza yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir. Bildirimde bulunulmaması durumunda  Odamızdaki kayıtların doğruluğu  üyelerimizce kabul edilmiş sayılacağı hususu ilan olunur.

 

ALACA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI


İlgili Video ve Fotoğraflar

İLETİŞİM
Ayhan Mh. Ankara Caddesi No:3 Kat:2 19600 Alaca/ÇORUM
Tel: 0 (364) 411 50 42 / Fax: 0 (364) 411 64 86
e-mail: alacatso@hotmail.com - alacatso@tobb.org.tr

Bu Web Sitesi ve Tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Alaca Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

2016 © Alaca Ticaret ve Sanayi Odası . Tüm Hakları Saklıdır.


KAPAT