Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
 
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
HABER ARŞİV - TÜMÜ
Mart
30
BEŞ YILDIZLI ODA OLDUK
BEŞ YILDIZLI ODA OLDUK
ALACA TSO BEŞ YILDIZLI ODA OLDU 

Oda ve borsalarda kurumsal kapasitenin artırılması ve üyelere sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla başlatılan "Akreditasyon Sistemi"ne yönelik sertifika töreni, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği?nde (TOBB) gerçekleştirildi. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci?nin katılımıyla gerçekleştirilen törene Alaca Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Günser ŞİRİN  ve Meclis Başkanı Hasan Demiran   Meclis Başkan Yardımcısı Yasin Biber ve Oda Genel Sekreteri Fatih Arslan katıldı.

13. Dönem Akreditasyon Sertifika Töreni?nde konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 21 Oda ve Borsa?nın daha, 5 yıldız kapsamına girmeye hak kazandığını söyledi. Hisarcıklıoğlu, ?Oda ve borsalar reel sektör için hizmet üreten ve sunan merkezler haline geldiler. Proje üretiyorlar, yurtdışına açılıyorlar, reel sektöre işin hakkını vererek kanaat önderi oluyorlar. İşte 5 yıldızın manası da burada gizli? dedi.

2017 yılı başlarında akredite oda olabilmek için çalışmalarına hız veren Alaca Ticaret ve Sanayi  Odası, bundan böyle üyelerine daha kaliteli ve etkin hizmet sunabilecek. Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Günser ŞİRİN ; ?Oda ve Borsalar 103 kriterden bağımsız denetçi kuruluşlarca denetlenerek akreditasyon statüsü kazanabiliyor. 2017 yılında 13. dönem akreditasyon sürecine dahil olmak için yaptığımız kabul edilmiştir.  Odamız , 2018 yılının Ocak  ayında tarafsız ve bağımsız denetim kuruluşu Türk Loydu tarafından gerçekleştirilen denetime kadar çalışmalarını tamamlamış ve denetimden başarıyla geçerek akredite oda olma hakkına sahip olmuştur. Odamıza beş yıldız statüsü kazandıran Başta Genel Sekreterimize, oda personelimize ve bu süreçte emeği olan tüm organ üyelerimize teşekkür ediyor ve  Alacamıza  hayırlı olmasını temenni ediyorum ?. Dedi 


İlgili Video ve Fotoğraflar

İLETİŞİM
Ayhan Mh. Ankara Caddesi No:3 Kat:2 19600 Alaca/ÇORUM
Tel: 0 (364) 411 50 42 / Fax: 0 (364) 411 64 86
e-mail: alacatso@hotmail.com - alacatso@tobb.org.tr

Bu Web Sitesi ve Tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Alaca Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

2016 © Alaca Ticaret ve Sanayi Odası . Tüm Hakları Saklıdır.