Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
 
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası
HABER ARŞİV - TÜMÜ
Aralık
14
AİDAT HATIRLATMASI;
AİDAT HATIRLATMASI;

HATIRLATMA;

Her yıl Haziran ve Ekim döneminde ödenmesi gereken yıllık ve munzam aidatlarda gecikme yaşayan Oda üyelerimizin daha fazla gecikme zammı ve yasal takiple karşı karşıya kalmamaları için, 28/12/2018 tarihine kadar Odamız veznesine veya www.alacatso.org.tr adresinde yer alan online tahsilatla ödeme yapmalarını önemle  arz  ederiz.

Bununla birlikte Vergi Daireleri?nden veya Mal Müdürlükleri?nden vergi mükellefiyetlerini sonlandıran Oda üyelerinin, Oda?ya kayıt sildirmeleri için müracaat etmeleri gerekmektedir., Aksi takdirde üyeliklerinin ve aidatları devam etmektedir.


İlgili Video ve Fotoğraflar

İLETİŞİM
Ayhan Mh. Ankara Caddesi No:3 Kat:2 19600 Alaca/ÇORUM
Tel: 0 (364) 411 50 42 / Fax: 0 (364) 411 64 86
e-mail: alacatso@hotmail.com - alacatso@tobb.org.tr
  • 1 Online Ziyaretci
  • Dün: 115
  • Bugün: 83
  • Toplam: 161549


Bu Web Sitesi ve Tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Alaca Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

2016 © Alaca Ticaret ve Sanayi Odası . Tüm Hakları Saklıdır.